Oprócz koronnego przedsięwzięcia TeleCom, jakim jest udostępnianie usługi Telekomunikat. pl jest także produkcja i administracja firmowych oraz konsumenckich baz danych.

Telekomunikat to narzędzie do zarządzania masową komunikacją SMS oraz MMS, która wspiera skutecznie działania marketingu mobilnego i pozwala na bezpośrednie dotarcie i skuteczne zainteresowanie każdego odbiorcy Twoimi towarami, usługami czy informacjami. Bazując na naszej usłudze wszystkie firmy mogą dotrzeć ze swoją ofertą do subskrybentów poprzez SMS/MMS, Voice oraz Fax.

Biznesowe oraz konsumenckie bazy danych to legalne bazy danych zarejestrowane w GIODO.
Index firm oraz konsumenckie bazy danych to nieodzowne narzędzia do prowadzenia życiodajnego marketingu bezpośredniego. W takie narzędzie zdałoby się zaopatrzyć każde przedsiębiorstwo, by dało radę z pożytkiem wylansować indywidualną działalność i konkurować z innymi przedsiębiorstwami.

Abstrahując od tego, czy chcesz bazę osób prywatnych, czy firm w biznesowych oraz konsumenckich bazach danych odnajdziesz poszukiwany zbiór. Przygotowane bazy danych oczekują na Ciebie w bardzo przystępnych cenach. Opracowane zostały w taki sposób, aby mogły zaspokoić oczekiwania większości klientów.
Fundamentalny katalog danych firm (ogólnopolska baza firm) na podstawie, którego opracowywane są zbiory wynikowe liczy prawie 1600000 rekordów. Baza obejmuje podstawowe informacje o firmach prywatnych, spółkach, instytucjach: nazwa, dane adresowe (nr domu/mieszkania, ulica, miejscowość, kod pocztowy, województwo), telefony stacjonarne, strony www, telefony komórkowe, e-maile, faksy, nazwiska osób kontaktowych.
W sklepie są 2 rodzaje baz danych: firmowe oraz osób prywatnych.
Biznesowe bazy danych zostały podzielone na dwie kategorie. Są to katalogi branżowe oraz regionalne. Regionalne katalogi firm zostały przygotowane wg administracyjnego podziału kraju, czyli znajdziemy tu bazy z 16 województw oraz bazy firm z większych miast każdego województwa.
Katalogi branżowe zostały natomiast wyselekcjonowane z 1500 branż.

Osobną kategorię stanowią firmy nowo powstałe. W odstępach tygodniowych, w każdy poniedziałek można kupić jeszcze gorącą bazę nowo powstałych podmiotów gospodarczych w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej.

500 – każdego dnia zakładanych jest świeżutkich działalności gospodarczych
3500 - każdego tygodnia zakładanych jest świeżutkich działalności gospodarczych
16 000 – każdego miesiąca zakładanych jest świeżutkich działalności gospodarczych
200 000 – każdego roku zakładanych jest świeżutkich działalności gospodarczych

Niemal połowa z tych firm ujawnia swój e-mail

Co dzień(24 godziny na dobę) tworzone są nowe przedsiębiorstwa, a my bez wytchnienia rejestrujemy ich tworzenie w całym kraju.

Świeżutkie firmy zarejestrowane w CEIDG to Twoi potencjalni klienci.

Nie pozwól na to, aby świeżo powstałe działalności gospodarcze nie były świadome Twojego istnienia. Może teraz już inwigilują strony www w poszukiwaniu produkowanych przez Twoją firmę towarów, a Ty wahasz się i zastanawiasz czy warto kupić tę bazę. Być może Twoi konkurenci już tam są. Nawet, jeżeli ONI tam już są, to nie powinno TAM Ciebie zabraknąć. Nie masz już więcej czasu na zastanawianie. Za zbiór nowo założonych firm z całego tygodnia zapłacisz jedynie 10, 00 zł netto.
Zero umów i lojalek. Kupujesz tylko wtedy, gdy potrzebujesz.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Spis online polskich firm i instytucji

Spis online polskich firm i instytucji »

Prowadzisz zapewne firmę i szukasz dodatkowych źródeł pozyskiwania klientów? Jeśli masz stronę www, to nic nie stoi na przeszkodzie by całkowicie za darmo pozyskać świetną reklamę swojej strony. W pro...

  Szczegóły   09 01 2011
Polskie firmy - Odi.pl

Polskie firmy - Odi.pl »

Baza firm Odi.pl jest miejscem, gdzie firmy wszelkiego rodzaju promują swoje produkty oraz usługi. Serwis odi.pl od 2002 roku pomaga przedsiębiorcom skuteczniej znajdować nowych klientów bez ponoszeni...

  Szczegóły   24 01 2011
Katalog Stron Budowlanych

Katalog Stron Budowlanych »

Wybuduj się korzystając z naszego serwisu! Jest to hasło reklamowe katalogu www.BudowlanyKatalog.pl, który umożliwia iż poprzez korzystanie z niego postawimy cały dom, od podstawy aż po dach.Posiada o...

  Szczegóły   12 02 2011
ECAT.biz - zaawansowany katalog www

ECAT.biz - zaawansowany katalog www »

Czy katalogowanie może być kluczowym sposobem na podniesienie pozycji witryny w internecie? Na pewno tak, wystarczy jedynie wybierać topowe katalogi.
Nasz katalog jest stworzony dla wszystkich wł...

  Szczegóły   07 04 2011
Katalog Polskich Firm

Katalog Polskich Firm »

Kompletnie bezpłatny Katalog Polskich Firm ? Dobre Strony Internetu to prezentacja polskich firm i przedsiębiorstw, które chcą zaistnieć w internecie i przedstawić własną ofertę. Katalog jest w pełni ...

  Szczegóły   11 11 2011
Katalog firm

Katalog firm »

Witaj w naszym moderowanym katalogu stron internetowych. Wyszukasz u nas wyłącznie ciekawe, polskie strony internetowe. Nasz Katalog stawia na przydatność a także jakość gromadzonych stron. Jeśli Ty r...

  Szczegóły   25 05 2012
Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski »

Intenretowa Galeria Handlowa Piotrkowa Trybunalskiego. Znajdziedzie w niej firmy i instytucje z danego regionu. Dzięki kategoriom masz możliwość zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy która w dany...

  Szczegóły   26 07 2012
Liderbudowlany.pl

Liderbudowlany.pl »

Liderbudowlany. pl - Firmy Budowlane - Polska Profesjonalny Katalog firm z zakresu Budownictwa i przemysłu w Polsce. Na portalu ukazują się nowości i informacje z branży, artykuły tematyczne, technolo...

  Szczegóły   17 04 2013
Dadi-Shop wózki dziecięce

Dadi-Shop wózki dziecięce »

Dadi-Shop to firma internetowa, która zajmuje się sprzedażą wózków dziecięcych, retro, spacerowych, fotelików samochodowych oraz pozostałych niezbędnych akcesoriów dziecięcych.
Specjalizujemy się...

  Szczegóły   05 11 2018