Naprawa telefonów iPhone
  Dane firmy
  • Pełna nazwa firmy: Naprawa.eu - serwis iPhone
  • Miejscowość: Warszawa
  • Kod pocztowy: 01-445
  • Ulica, nr domu/nr lokalu: Ciołka 35/100
  • Województwo: Mazowieckie
  • NIP: 326454324322
  • REGON: 4453323
  • Telefon: 799169469
Oferta naszej firmy jest niezwykle bogata, co sprawia, że każdy klient jest w stanie otrzymać to wszystko, na czym tylko mu zależy. Wystarczy tylko spojrzeć na wachlarz ofertowy naszego serwisu, skontaktować się z nami, a my z całą pewnością znajdziemy takie rozwiązanie, które okaże się być tym najlepszym właśnie dla Państwa. W naszej ofercie mamy więc takie działania jak:

wymiana zbitego wyświetlacza z uszkodzonym digitizerem

Digitizer jest to elektroniczny komponent, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać dotykowe działanie naszego sprzętu, bowiem to właśnie on wykrywa dotyk palców przez szybkę. Jeśli dojdzie do uszkodzenia digitizera, to mimo wszystko nie można go wymienić bez szybki, gdyż jest on nieodłączną jej częścią. W ofercie naszego serwisu znajduje się więc wymiana zbitego wyświetlacza obejmująca szybkę wraz z digitizerem.

wymiana szybki

Jeśli chodzi o uszkodzenia szybki, oferta w pełni obejmuje takie właśnie usługi. Jest to najczęściej pojawiający się problem, bowiem słaba szybka jest w stanie ulec uszkodzeniu nawet pod wpływem delikatnego upadku czy też uderzenia o twardą powierzchnię. Jeśli ten problem Państwa dotyczy, my w szybkim czasie jesteśmy w stanie go naprawić.

odzyskiwanie danych

W wyniku wielu zdarzeń i różnych sytuacji może dojść do utraty danych na naszym telefonie. Nie od razu trzeba panikować i wpadać w nerwicę, gdyż istnieje duża szansa, że dane będzie można odzyskać. Wystarczy jedynie przynieść sprzęt do naszej firmy i powierzyć go w ręce specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań, aby utracone dane móc odzyskać. Nie róbmy nic samodzielnie, nie starajmy się zmieniać ustawień czy przywracać systemu, bo każda nasza ingerencja może mieć wpływ na to, czy te dane zostaną odzyskane, czy też nie.

naprawa po zalaniu

Zalanie iPhone’a to kolejny, bardzo często spotykany problem, z jakim zmaga się bardzo wielu ludzi. Jednym udaje się telefon uratować, innym nie. Nasz serwis zachęca jednak do tego, by nie robić niczego na własną rękę, ale od razu oddać go w nasze ręce. Im szybciej to zrobimy, tym większa szansa na to, że nasz sprzęt będzie mógł działać.

naprawa płyt głównych

Płyta główna to podstawa każdego sprzętu, dzięki której dane urządzenie może działać i wykonywać swoją pracę. Jeśli diagnoza wykaże uszkodzenie płyty głównej, nasz serwis i z tym problemem jest w stanie sobie poradzić. Oferujemy części do telefonów, dzięki którym nie trzeba wyrzucać całego sprzętu, a jedynie postawić na wymianę konkretnego elementu, by telefon nadal mógł nam służyć, bez konieczności zakupu nowego.

wymiana baterii

Problem ze zbyt słabą baterią jest znany wielu. Jeśli nasz telefon zaczyna w tym kierunku mieć problem, być może konieczna jest jedynie wymiana tej baterii na nową, tak, aby ponownie móc się cieszyć działaniem naszego iPhone’a? Jesteśmy przekonani o tym, że jeśli oddadzą Państwo swój sprzęt w nasze ręce, chcąc, aby bateria w końcu zaczęła działać dłużej, niż do tej pory, to na pewno jesteśmy w stanie zaradzić tego typu sytuacji niemal od ręki.

naprawa aparatu

Obecnie telefon stanowi rodzaj aparatu, który jest w stanie zrobić naprawdę bardzo dobrej jakości zdjęcia. Jeśli w naszym iPhonie doszło do uszkodzenia aparatu, zarówno tego przedniego, jak również i tylnego, to możemy spróbować poradzić sobie z każdym problemem. Wiemy doskonale, jak ważną rolę odgrywa ten element w naszych telefonach, dlatego też i tę usługę polecamy wszystkim osobom mającym problem ze sprawnym działaniem aparatu fotograficznego.

naprawa głośnika

A co w sytuacji, jeśli pojawia się problem z głośnikiem? Czy to znak, że nasz telefon do niczego się już nie nadaje i trzeba wymienić go na nowy model? Niekoniecznie. Posiadamy odpowiednie części, dzięki którym bez najmniejszego problemu poradzimy sobie z jego wymianą, dzięki której będzie można w pełni korzystać ze swojego ukochanego iPhone’a.

naprawa gniazdka ładowania

Problem z ładowaniem jest niezwykle częsty. Jeśli źle wkładamy do gniazdka kabel lub na siłę go ciągniemy, w pewnym momencie przestaje on sprawnie działać. To wszystko sprawia, że telefon staje się praktycznie bezużyteczny, mimo że wszystko inne działa bez zarzutu. Z naszą firmą naprawa takiego gniazdka ładowarki nie stanowi żadnego problemu, dlatego też, jeśli mają Państwo z nim problem – można działać od razu.

wymiana obudowy

A jeśli chcą Państwo wymienić w swoim telefonie obudowę i to jesteśmy w stanie Wam zaoferować. Telefon może całkowicie zmienić swój wygląd, trzeba tylko odpowiednio do niego podejść.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii

Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wrocław »

Firma Mirotrans wykonuje usługi transportowe na terenie kraju i Europy. Dysponujemy autami o ładowności do 1,5 tony. Specjalizujemy się w regionalnym transporcie mebli, sprzętu AGD, materiałów budowla...

  Szczegóły   06 01 2011
kominki, obudowy, wkłady grzewcze

kominki, obudowy, wkłady grzewcze »

Nasza firma zajmuje się produkcją obudów kominkowych oraz profesjonalnym montażem kominków od 1993 roku.
Posiadamy w naszej ofercie wkłady kominkowe stalowe, żeliwne oraz z płaszczem wodnym czoło...

  Szczegóły   21 04 2011
Usługi elektryczne w Poznaniu

Usługi elektryczne w Poznaniu »

Jeżeli stawiasz, remontujesz czy też urządzasz lokal mieszkalny, apartament, butik itp. i potrzebujesz profesjonalnej pomocy lub doradztwa z dziedziny instalacji elektryki w takim razie zapraszamy do ...

  Szczegóły   10 05 2011
Usługi logistyczne

Usługi logistyczne »

Firma Flin zachęca do współpracy w dziedzinie obsługi logistycznej. Proponujemy najwyższej jakości usługi logistyczne wykonywane za pomocą Internetu. Kierujemy działaniami logistycznymi przy wykorzyst...

  Szczegóły   25 04 2012
Clean room

Clean room »

Przedmiotem działalności naszej firmy jest wdrażanie najnowszych technologii w szeroko rozumianej branży instalacyjnej oraz budowlanej.
Realizujemy zlecenia na rzecz fabryk:
Heesung Electron...

  Szczegóły   20 08 2012
Audyt środowiskowy

Audyt środowiskowy »

Szeroko rozumiane usługi z zakresu ekologii to nasza domena. Przeprowadzamy gamę świadczeń adresowanych w szczególności do firm budowlanych, które muszą spełnić najrozmaitsze obowiązki wobec otoczenia...

  Szczegóły   27 06 2013
Serwis zamówień paczek do Anglii, przewóz palet

Serwis zamówień paczek do Anglii, przewóz palet »

Broker kurierski, gdzie spośród wielu firm przewozowych, można dopasować korzystną ofertę i zamówić kuriera do Anglii lub przesyłkę paletową, list lotniczy. Współpracujemy tylko z zaufanymi kurierami ...

  Szczegóły   21 11 2016
Corneco-skuteczne zwalczanie szkodników drewna

Corneco-skuteczne zwalczanie szkodników drewna »

Firma corneco to zespół ekspertów z zakresu zwalczania szkodników drewna posiadających wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Stosujemy najnowocześniejsze metody zwalczania szkodników. Jako pierw...

  Szczegóły   18 01 2017
Akademia Innowacji Społecznych

Akademia Innowacji Społecznych »

Prowadzone przez nas schronisko z usługami opiekuńczymi w Gwizdaju w woj. podkarpackim spełnia wszystkie wymogi określone w znowelizowanej ustawie o pomocy społecznej i jest w pełni dostosowane do pot...

  Szczegóły   30 04 2019